Контакти | Lead Stories

Маєте підказку? Хочете надіслати нам якусь додаткову інформацію щодо статті? Маєте виправлення чи апеляцію щодо позначки у Facebook чи Instagram? Потрібно зв'язатися з одним з наших журналістів? Прокрутіть вниз це повідомлення і перевірте відповідну частину цієї сторінки...

Увага: Листи з образами чи погрозами будуть, швидше за все, проігноровані (або ж ми повідомимо про них компетентним органам). Те ж саме стосується повідомлень, надісланих на невідповідні електронні адреси. Не марнуйте свій час.

Якщо ви не можете втриматись, надсилайте такі листи на hatemail@leadstories.com

Підказки та інформація

Маєте підказку про щось, на що нам варто поглянути? Додаткову інформацію, яка може змінити висновок перевірки фактів? Напишіть на tips@leadstories.com і повідомте нам про це.

Ми найбільше зацікавлені у віральних твердженнях/статтях/відео/зображеннях/постах (політичний ухил не має значення), які є неправдивими (чи дуже оманливими), шкідливими для когось і релевантними для аудиторії США. Якщо ваша підказка стосується чогось іншого, ми навряд чи напишемо про це фактчек. Ви можете прочитати більше про те, як ми вирішуємо, що перевіряти, тут.

Позначки у Facebook та Instagram: оскарження та виправлення

Якщо ви прийшли сюди після того, як побачили позначку на пості в Facebook чи Instagram і хочете, щоб її прибрали, - процес описано нижче. Лише запити, подані за цією процедурою, будуть розгянуті. Ми не розглядаємо апеляції, надіслані в чаті, телефоном, у персональних повідомленнях, текстових повідомленнях, димовим сигналом чи в інший спосіб.

Важливі примітки:

 • Lead Stories може обробляти оскарження чи запити щодо виправлення лише того контенту, який ви самі створили чи опублікували. Якщо ви зробили репост чи поширили щось, ми допомогти не можемо.
 • Lead Stories може обробляти апеляції чи виправлення лише того контенту, який був позначений Lead Stories. Якщо повідомлення на вашому контенті містить фразу "Така сама інформація була перевірена в іншому пості", це означає, що Facebook автоматично промаркував ваш контент, і тільки вони можуть зняти позначку. Зв'яжіться з Facebook у таких випадках, ми не можемо тут допомогти.

anotherpost.jpg

(Приклад повідомлення про перевірку фактів, доданого Facebook, а не Lead Stories)

Існують два шляхи зміни чи видалення оцінки контенту: той, хто його опублікував, або виправляє контент і додає відповідну приписку до нього, або надає нам переконливий доказ того, що наша оцінка чи наша перевірка фактів були хибними (у такому разі ми опублікуємо виправлення) чи що ми застосували неправильну позначку (наприклад, якщо ми позначили сатиричну статтю як неправдиву або якщо позначку помилково застосували до не пов'язаного з перевіркою фактів зображення).

Якщо щось, що ви створили чи опублікували, було оцінене Lead Stories у межах Партнерства Facebook щодо сторонньої перевірки фактів, і ви бажаєте оскаржити оцінку чи повідомити нам про опубліковане виправлення:

 • Спершу переконайтеся, що ви прочитали рекомендації Facebook для авторів публікацій (особливо частину про оскарження/виправлення і необхідність публікувати повідомлення про виправлення)
 • НЕ видаляйте статтю/пост/зображення/відео (це унеможливлює зміну оцінки)
 • НЕ змінюйте URL статті/посту/зображення/відео (це унеможливлює зміну оцінки)
 • Потім надішліть повідомлення на адресу: appeals@leadstories.com, включивши туди посилання на статтю з перевіркою фактів, яку ви оскаржуєте, чи посилання на пост, який ви виправили. Facebook надає зразки електронних листів, якими ви можете скористатися, щоб переконатися, що ваше повідомлення містить усю необхідну інформацію.

Редакція

 • Електронна пошта: alan@leadstories.com
 • Телефон: 323-762-3215
 • Поштова адреса: 2400 Ventura Blvd, #1015, Studio City, Ca 91604

Редакція/технічні питання

 • Електронна пошта: maarten@leadstories.com
 • Телефон: +32(476)310757

Юридичні/корпоративні питання

 • Зареєстрований агент: юридична компанія Sanders LLC (ТОВ "Сандерс")
 • Поштова адреса: Lead Stories LLC, 31 North Tejon St., Suite 405, Colorado Springs, CO 80903

Репортери

Потрібно зв'язатися з одним із наших журналістів? Пишіть на reporters@leadstories.com, вказавши ім'я репортера у темі листа.

About us

International Fact-Checking Organization Meta Third-Party Fact Checker

Lead Stories is a U.S. based fact checking website that is always looking for the latest false, misleading, deceptive or inaccurate stories, videos or images going viral on the internet.
Spotted something? Let us know!.

Lead Stories is a:


Follow us on social media
@leadstories

Subscribe to our newsletter

* indicates required

Please select all the ways you would like to hear from Lead Stories LLC:

You can unsubscribe at any time by clicking the link in the footer of our emails. For information about our privacy practices, please visit our website.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

Most Read

Most Recent

Share your opinion